2018/19-es csapatbajnokságba nevezett csapatok


Ifi Amatőr osztály ősz
Egyesület Csapat neve Versenyhelyiség címe Bírói rendszer Csapatvezető neve Csapatvezető
e-mail címe
Csapatvezető telefonszáma
Újpesti Kultúra Sportegyesület Újpesti KSE III Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Zöldy Róbert uksesakk@gmail.com 304953148
Siketek Sport Klubja Mattolda SSC Ifi I. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Farkas Melinda fmelinda075@gmail.com +36205795707
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete TFSE 1 Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Sármási Péter sakkpatt@gmail.com +36305770538
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete TFSE 2 Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Sármási Péter sakkpatt@gmail.com +36305770538
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete TFSE 3 Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Sármási Péter sakkpatt@gmail.com +36305770538
Csepeli Testedző Kör Cstk II. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Szőllősi László szollolas@freemail.hu 06309626502
Csepeli Testedző Kör Cstk III. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Szőllősi László szollolas@freemail.hu 06309626502
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI I. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Guba Miklós miklosguba@gmail.com +36302384441
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI II. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Guba Miklós miklosguba@gmail.com +36302384441
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI III. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Guba Miklós miklosguba@gmail.com +36302384441
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI IV. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Guba Miklós miklosguba@gmail.com +36302384441
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI V. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Guba Miklós miklosguba@gmail.com +36302384441
Losonci DSE Losonci I. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Horváth Zoltán zhorvath.1@freemail.hu 30/3127469
Losonci DSE Losonci II. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Horváth Zoltán zhorvath.1@freemail.hu 30/3127469
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft. Városgazda Akadémi Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Péczeli Zoltan zpeczeli@gmail.com 304226536
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete TFSE 4 Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Sármási Péter sakkpatt@gmail.com +36305770538
Észak-Pesti KKSZ Egyesület Palota Sakk I Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Mihály Zoltán id.mihalyzoltan@gmail.com 06 209 857 162
6085266
Észak-Pesti KKSZ Egyesület Palota Sakk II Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Mihály Zoltán id.mihalyzoltan@gmail.com 06 209 857 162
6085266
Szentendrei SakkIskola Egyesület Szentendre I. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Csabai Viktor viktor.csabai@yahoo.fr 06.30.785.95.86
Szentendrei SakkIskola Egyesület Szentendre II. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Csabai Viktor viktor.csabai@yahoo.fr 06.30.785.95.86
Gyömrői SE Gyömrői SE Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Fehér Attila feherelvtars@gmail.com 06706046612
0627305077
Észak-Pesti KKSZ Egyesület Palota Sakk III Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Mihály Zoltán id.mihalyzoltan@gmail.com 06 209 857 162
6085266
Sárkány Diáksport Egyesület SDSE II Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Nádasi Balázs sdse17@gmail.com +36703785328
Sporterő Nemzetközi Sportegyesület SENSE Sakklovagok Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Bognár Bence mumus986@gmail.com +36/20-20-33-564
Lombik-Fabulon Lombik TSE Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti dr. Körmendy György kormendy.gyorgy@freemail.hu 06709423015
Sárkány Diáksport Egyesület SDSE I Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Nádasi Balázs sdse17@gmail.com +36703785328
Siketek Sport Klubja Mattolda II. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Matuska Miklós mattolda@gmail.com +36703861966
Pénzügyőr Sport Egyesület PSE ifi III. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Lovas Zsolt lovaszs@gmail.com +36706837706
7882765
Barcza Gedeon Sport Club BGSC II. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Jakobetz László jakochess1@gmail.com +36703882153
Barcza Gedeon Sport Club BGSC III. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Jakobetz László jakochess1@gmail.com +36703882153
Budapesti Egyetemi Atlétikai Club BEAC-Wekerle Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Schatzer András schatzera@gmail.com 36302662657
Magyar Testgyakorlók köre MTK Budapest I Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Balla Attila balla.attila@mtk1888.hu (20) 260 75 03
Magyar Testgyakorlók köre MTK Budapest II Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Balla Attila balla.attila@mtk1888.hu (20) 260 75 03
Lauder Javne Iskola Lauder I Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Szép János jano@lauder.hu +36303227597
Lauder Javne Iskola Lauder II Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Szép János jano@lauder.hu +36303227597
Lauder Javne Iskola Lauder III Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Szép János jano@lauder.hu +36303227597
Lauder Javne Iskola Lauder IV Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Szép János jano@lauder.hu +36303227597
Barcza Gedeon Sport Club BGSC IV. Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Jakobetz László jakochess1@gmail.com +36703882153
Zsámbéki Sportbarátok Egyesülete Zsámbék Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Pregitzer György premogt@t-online.hu 06302064930
Sárkány Diáksport Egyesület SDSE III Láng Művelődési Központ Bírót a BSSZ küldi és fizeti Nádasi Balázs sdse17@gmail.com +36703785328