2018/19-es csapatbajnokság erőlistái


Ifi amatőr osztály tavasz
Egyesület Csapat neveErőlista .pdf
Losonci DSE Losonci IErőlista letöltése .pdf
Csepeli Testedző Kör CsTK IIErőlista letöltése .pdf
Csepeli Testedző Kör CsTK IIIErőlista letöltése .pdf
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete TFSE I.Erőlista letöltése .pdf
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete TFSE II.Erőlista letöltése .pdf
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete TFSE III.Erőlista letöltése .pdf
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete TFSE IV.Erőlista letöltése .pdf
Losonci DSE Losonci IIErőlista letöltése .pdf
Vasas SC Vasas SCErőlista letöltése .pdf
Gyömrői SE Gyömrői SEErőlista letöltése .pdf
Észak-Pesti KKSZ Egyesület Palota sakk I.Erőlista letöltése .pdf
Észak-Pesti KKSZ Egyesület Palota sakk II.Erőlista letöltése .pdf
Lauder Javne Iskola Lauder Iskola IErőlista letöltése .pdf
Lauder Javne Iskola Lauder Iskola IIErőlista letöltése .pdf
Lauder Javne Iskola Lauder Iskola IIIErőlista letöltése .pdf
Lauder Javne Iskola Lauder Iskola IVErőlista letöltése .pdf
Esztergomi Sakk Club Esztergomi SIErőlista letöltése .pdf
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI I.Erőlista letöltése .pdf
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI II.Erőlista letöltése .pdf
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI III.Erőlista letöltése .pdf
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI IV.Erőlista letöltése .pdf
Sirály Életmód Sport Egyesület SIRÁLY I.Erőlista letöltése .pdf
Sirály Életmód Sport Egyesület SIRÁLY II.Erőlista letöltése .pdf
Pénzügyőr Sport Egyesület Pénzügyőr SEErőlista letöltése .pdf
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft. Városgazda SA IErőlista letöltése .pdf
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft. Városgazda SA IIErőlista letöltése .pdf
Siketek Sport Klubja Mattolda I.Erőlista letöltése .pdf
Siketek Sport Klubja Mattolda II.Erőlista letöltése .pdf
Magyar Testgyakorlók köre MTK BudapestErőlista letöltése .pdf
Sárkány Diáksport Egyesület SDSE IErőlista letöltése .pdf
Sárkány Diáksport Egyesület SDSE IIErőlista letöltése .pdf
Sporterő Nemzetközi Sportegyesület Sakklovagok IErőlista letöltése .pdf
Sporterő Nemzetközi Sportegyesület Sakklovagok IIErőlista letöltése .pdf
Budapesti Egyetemi Atlétikai Club BEAC-WekerleErőlista letöltése .pdf
Barcza Gedeon Sport Club BGSC II.Erőlista letöltése .pdf
Újbudai Bocskai István Általános Iskola BocskaiErőlista letöltése .pdf
SC Barcza-lona Barcza-lonaErőlista letöltése .pdf
Tabáni Spartacus Sportegyesület Tabáni SpartacusErőlista letöltése .pdf
Szentendrei SakkIskola Egyesület Szentendre I.Erőlista letöltése .pdf
Szentendrei SakkIskola Egyesület Szentendre II.Erőlista letöltése .pdf
Sárkány Diáksport Egyesület SDSE IIIErőlista letöltése .pdf
Zsámbéki Sportbarátok Egyesülete ZsámbékErőlista letöltése .pdf
Lombik-Fabulon LombikErőlista letöltése .pdf