2018/19-es csapatbajnokság erőlistái
I. osztály | II. osztály | III. osztály | Ifi Hivatalos osztály | Ifjúsági amatőr ősz | Ifjúsági amatőr tavasz |
Ifi amatőr osztály tavasz | ||||||
Egyesület | Csapat neve | Erőlista .pdf | ||||
Losonci DSE | Losonci I | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Csepeli Testedző Kör | CsTK II | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Csepeli Testedző Kör | CsTK III | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete | TFSE I. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete | TFSE II. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete | TFSE III. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete | TFSE IV. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Losonci DSE | Losonci II | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Gyömrői SE | Gyömrői SE | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Észak-Pesti KKSZ Egyesület | Palota sakk I. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Észak-Pesti KKSZ Egyesület | Palota sakk II. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Lauder Javne Iskola | Lauder Iskola I | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Lauder Javne Iskola | Lauder Iskola II | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Lauder Javne Iskola | Lauder Iskola III | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Lauder Javne Iskola | Lauder Iskola IV | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Esztergomi Sakk Club | Esztergomi SI | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Óbudai Sakkiskola | Óbudai SI I. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Óbudai Sakkiskola | Óbudai SI II. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Óbudai Sakkiskola | Óbudai SI III. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Óbudai Sakkiskola | Óbudai SI IV. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Sirály Életmód Sport Egyesület | SIRÁLY I. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Sirály Életmód Sport Egyesület | SIRÁLY II. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Pénzügyőr Sport Egyesület | Pénzügyőr SE | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft. | Városgazda SA I | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft. | Városgazda SA II | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Siketek Sport Klubja | Mattolda I. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Sárkány Diáksport Egyesület | SDSE I | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Sárkány Diáksport Egyesület | SDSE II | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Sporterő Nemzetközi Sportegyesület | Sakklovagok I | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Sporterő Nemzetközi Sportegyesület | Sakklovagok II | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Budapesti Egyetemi Atlétikai Club | BEAC-Wekerle | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Barcza Gedeon Sport Club | BGSC II. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Újbudai Bocskai István Általános Iskola | Bocskai | Erőlista letöltése .pdf | ||||
SC Barcza-lona | Barcza-lona | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Tabáni Spartacus Sportegyesület | Tabáni Spartacus | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Szentendrei SakkIskola Egyesület | Szentendre I. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Szentendrei SakkIskola Egyesület | Szentendre II. | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Sárkány Diáksport Egyesület | SDSE III | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Zsámbéki Sportbarátok Egyesülete | Zsámbék | Erőlista letöltése .pdf | ||||
Lombik-Fabulon | Lombik | Erőlista letöltése .pdf |