2018/19-es csapatbajnokság erőlistái


Ifi amatőr osztály ősz
Egyesület Csapat neveErőlista .pdf
Újpesti Kultúra Sportegyesület Újpesti KSE IIIErőlista letöltése .pdf
Siketek Sport Klubja Mattolda SSC Ifi I.Erőlista letöltése .pdf
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete TFSE 1Erőlista letöltése .pdf
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete TFSE 2Erőlista letöltése .pdf
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete TFSE 3Erőlista letöltése .pdf
Csepeli Testedző Kör Cstk II.Erőlista letöltése .pdf
Csepeli Testedző Kör Cstk III.Erőlista letöltése .pdf
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI I.Erőlista letöltése .pdf
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI II.Erőlista letöltése .pdf
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI III.Erőlista letöltése .pdf
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI IV.Erőlista letöltése .pdf
Óbudai Sakkiskola Óbudai SI V.Erőlista letöltése .pdf
Losonci DSE Losonci I.Erőlista letöltése .pdf
Losonci DSE Losonci II.Erőlista letöltése .pdf
Városgazda Utánpótlás Akadémia Nonprofit Kft. Városgazda AkadémiErőlista letöltése .pdf
Magyar Testnevelési Egyetem Sportegyesülete TFSE 4Erőlista letöltése .pdf
Észak-Pesti KKSZ Egyesület Palota Sakk IErőlista letöltése .pdf
Észak-Pesti KKSZ Egyesület Palota Sakk IIErőlista letöltése .pdf
Szentendrei SakkIskola Egyesület Szentendre I.Erőlista letöltése .pdf
Szentendrei SakkIskola Egyesület Szentendre II.Erőlista letöltése .pdf
Gyömrői SE Gyömrői SEErőlista letöltése .pdf
Észak-Pesti KKSZ Egyesület Palota Sakk IIIErőlista letöltése .pdf
Sárkány Diáksport Egyesület SDSE IIErőlista letöltése .pdf
Sporterő Nemzetközi Sportegyesület SENSE SakklovagokErőlista letöltése .pdf
Lombik-Fabulon Lombik TSEErőlista letöltése .pdf
Sárkány Diáksport Egyesület SDSE IErőlista letöltése .pdf
Siketek Sport Klubja Mattolda II.Erőlista letöltése .pdf
Pénzügyőr Sport Egyesület PSE ifi III.Erőlista letöltése .pdf
Barcza Gedeon Sport Club BGSC II.Erőlista letöltése .pdf
Barcza Gedeon Sport Club BGSC III.Erőlista letöltése .pdf
Budapesti Egyetemi Atlétikai Club BEAC-WekerleErőlista letöltése .pdf
Magyar Testgyakorlók köre MTK Budapest IErőlista letöltése .pdf
Magyar Testgyakorlók köre MTK Budapest IIErőlista letöltése .pdf
Lauder Javne Iskola Lauder IErőlista letöltése .pdf
Lauder Javne Iskola Lauder IIErőlista letöltése .pdf
Lauder Javne Iskola Lauder IIIErőlista letöltése .pdf
Lauder Javne Iskola Lauder IVErőlista letöltése .pdf
Barcza Gedeon Sport Club BGSC IV.Erőlista letöltése .pdf
Zsámbéki Sportbarátok Egyesülete ZsámbékErőlista letöltése .pdf
Sárkány Diáksport Egyesület SDSE IIIErőlista letöltése .pdf