Csapatbajnoki eredmények osztályonként


Felnőtt I. osztály Lilienthal csoport

1. forduló 2018. szeptember 30. Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum
Pénzügyőr SE III.6,5 - 5,5HÜSI II.
Tabáni Spartacus II4,5 - 7,5Lombik TSE
Mattolda SSC I.6,5 - 5,5BEAC II.
BGSC I.4,5 - 7,5AKSC III
SENSE I5,5 - 6,5MTK Budapest III.
Vasas II3 - 9Sirály SE I.
2. forduló 2018. október 14. Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum
Pénzügyőr SE III.5 - 7Tabáni Spartacus II
Lombik TSE6,5 - 5,5Mattolda SSC I.
BEAC II.7 - 5BGSC I.
HÜSI II.4,5 - 7,5Sirály SE I.
MTK Budapest III.7 - 5Vasas II
AKSC III8 - 4SENSE I
3. forduló 2018. november 11. Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum
Sirály SE I.6,5 - 5,5MTK Budapest III.
Vasas II8 - 4AKSC III
SENSE I3,5 - 8,5BEAC II.
BGSC I.3 - 9Lombik TSE
Mattolda SSC I.4,5 - 7,5Pénzügyőr SE III.
Tabáni Spartacus II4 - 8HÜSI II.
4. forduló 2018. november 25. Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum
Tabáni Spartacus II9 - 3Mattolda SSC I.
Pénzügyőr SE III.4,5 - 7,5BGSC I.
Lombik TSE7 - 5SENSE I
BEAC II.6,5 - 5,5Vasas II
AKSC III4,5 - 7,5Sirály SE I.
HÜSI II.6 - 6MTK Budapest III.
5. forduló 2018. december 9. Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum
MTK Budapest III.5,5 - 6,5AKSC III
Sirály SE I.9 - 3BEAC II.
Vasas II2 - 10Lombik TSE
SENSE I4,5 - 7,5Pénzügyőr SE III.
BGSC I.7,5 - 4,5Tabáni Spartacus II
Mattolda SSC I.7,5 - 4,5HÜSI II.
6. forduló 2019. január 20. Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum
Mattolda SSC I.3,5 - 8,5BGSC I.
Tabáni Spartacus II8 - 4SENSE I
Pénzügyőr SE III.6 - 6Vasas II
Lombik TSE6 - 6Sirály SE I.
BEAC II.4 - 8MTK Budapest III.
HÜSI II.5 - 7AKSC III
7. forduló 2019. február 3. Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum
AKSC III3,5 - 8,5BEAC II.
MTK Budapest III.6,5 - 5,5Lombik TSE
Sirály SE I.7,5 - 4,5Pénzügyőr SE III.
Vasas II5,5 - 6,5Tabáni Spartacus II
SENSE I6,5 - 5,5Mattolda SSC I.
BGSC I.7 - 5HÜSI II.
8. forduló 2019. február 17. Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum
BGSC I.6 - 6SENSE I
Mattolda SSC I.1,5 - 10,5Vasas II
Tabáni Spartacus II5 - 7Sirály SE I.
Pénzügyőr SE III.1,5 - 10,5MTK Budapest III.
Lombik TSE4,5 - 7,5AKSC III
HÜSI II.5,5 - 6,5BEAC II.
9. forduló 2019. március 3. Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum
BEAC II.4,5 - 7,5Lombik TSE
AKSC III6,5 - 5,5Pénzügyőr SE III.
MTK Budapest III.7,5 - 4,5Tabáni Spartacus II
Sirály SE I.7,5 - 4,5Mattolda SSC I.
Vasas II5,5 - 6,5BGSC I.
SENSE I7 - 5HÜSI II.
10. forduló 2019. március 24. Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum
SENSE I10 - 2Vasas II
BGSC I.3 - 9Sirály SE I.
Mattolda SSC I.4 - 8MTK Budapest III.
Tabáni Spartacus II4,5 - 7,5AKSC III
Pénzügyőr SE III.5,5 - 5,5BEAC II.
HÜSI II.3,5 - 8,5Lombik TSE
11. forduló 2019. május 5. Táblánkénti eredmények letöltése: .xls formátum , .pdf formátum
Vasas II7 - 5HÜSI II.
Sirály SE I.8 - 4SENSE I
MTK Budapest III.6 - 6BGSC I.
AKSC III10 - 2Mattolda SSC I.
BEAC II.8,5 - 3,5Tabáni Spartacus II
Lombik TSE7 - 5Pénzügyőr SE III.